• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

مطالب مفید

مقالات

ISOچگونگی دریافت گواهینامه ایزو

چگونگی دریافت گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو مهم ترین مدرکی است که سازمانها و شرکتها می‌توانند با دریافت آن ثابت کنند محصولات، خدمات و تولیداتشان با کیفیت می‌باشد. دریافت گواهینامه ایزو نشان دهنده تعهد سازمانها و شرکتها و مراکز صنعتی به مشتریان و مصرف کننده ها می‌باشد. داشتن تعهد مدیران سازمانها، شرکتها، مراکز صنعتی باعث میشود جامعه دارای توسعه ای پایدار شود و بتواند در تمام عرصه های بین المللی خوش درخشد. سازمانها و شرکت‌هایی که اقدام به دریافت گواهینامه ایزو میکنند در تلاش هستند تا محصول و خدمتی راکه ارائه میدهند منطبق با خواسته مشتریان و اهداف سازمان و مهمتراز آن متناسب با شرایط و قوانین ثبت شده استانداردهای   بین المللی باشد.

گواهینامه های ایزو باعث میشوند سازمانها و شرکتها با دریافت آنها موارد زیر را اثبات کنند:

تولیدات، محصولات و خدمات خود را بر اساس اهداف و برنامه های سازمان مشخص میکنند، خط مشی تولیدات، محصولات و خدمات خود را شفاف و روشن ارائه میدهند، مشخص بودن راهها و فرآیندهای در حال اجرا باعث میشود از کارهای تکراری و خسته کننده جلوگیری شود، هزینه های تولید کاهش پیدا می‌کنند، مسئولیتهای پرسنل و کارکنان تشریح میشود و مدیران سازمانها و شرکتها با ایجاد اعتماد در مجموعه تعهدات خود را انجام می‌دهند، توان رقابتی سازمانها و شرکتها بالا میرود و هم خدمات ملی را به خوبی انجام میدهد هم می‌تواند در جوامع بین المللی بهترینها را ارائه دهد.

متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو باید بدانند که هر مدل و هر نوع گواهینامه ای را دریافت کنند میتوانند ازتمام استانداردهای ایزو بهره مند شوند. پرکاربردترین نوع گواهینامه ایزو دریافت ایزو ۹۰۰۱ یعنی دریافت سیستم مدیریت کیفیت می‌باشد. استقرار سیستم مدیریت کیفیت در اکثر سازمانها و شرکتها مورد نیاز و ضروری می‌باشد. همین نیاز ضروری اکثر سازمانهابه گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ باعث شده است نام این گواهینامه  عنوان مادر و مرجع تمام ایزوها رابه خود اختصاص دهد. فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت بسیار بوده و گسترده بودن فرآیندهایش باعث شده است سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱ اولین و اصلی ترین استاندارد جهانی در تمام دنیا قابل اجرا باشد.

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت اساس و ساختارش بر پایه موارد زیر می‌باشد:

افزایش رضایتمندی مشتری، پرداختن و بررسی  تمام ریسک ها و فرصتهای مرتبط با اهداف سازمان، سیستمهای مختلف مدیریت کیفیت را یکسان سازی میکند، همراه شدن با ساختار تمام استانداردهای جهانی ، اثبات کیفیت خدمات، تولیدات و محصولات

چگونگی دریافت گواهینامه ایزو

تکمیل فرم در خواست  گواهینامه ایزو از طرف سازمان متقاضی گواهینامه ایزو و بررسی نوع گواهینامه ایزو با توجه به نیاز سازمان متقاضی، معرفی مشاور و کارشناس ایزو از طرف مرکز مشاوره خدمت سازمان متقاضی تا با برگزاری جلسه آموزشی با مدیران ارشد و آگاه کردن آنها ازنحوه عملکرد و خدمات ایزو و همچنین در خواست پشتیبانی و حمایت مدیریت ازپروژه، انتخاب مرجع صدور گواهینامه ایزو با توجه به مشاوره های لحاظ شده، طراحی الزامات و مستندات سیستم مدیریت کیفیت و سیستمهای اجرایی دیگر در سازمان متقاضی و تدوین راههای اجرایی برای مستقر کردن سیستم ایزو، تعیین مسئولیت تمام پرسنل و‌ کارکنان سازمان، آموزش الزامات و قوانین ایزو خدمت تمام افراد مرتبط به اهداف سازمان با توجه به نوع سخت گیری مراجع صدور گواهینامه ایزو، ممیزی داخلی جهت بررسی میزان آمادگی سازمان که توسط  یکی از پرسنل ماهر و توانمند در ایزو انجام میگیرد. اگر سازمانی چنین شخصی را نداشت کارشناس مرکز مشاوره ممیزی داخلی را برای شما انجام میدهد، ممیزی اصلی توسط  کارشناس مرجع صدور گواهینامه ایزو انجام میگیرد. این ممیزی در دو مرحله انجام میشود و کارشناس مرجع صدور گواهینامه تمام انطباقات و عدم انطباقات را بررسی میکند و گزارشش را مینویسد، صدور گواهینامه ایزو با توجه به تمام انطباق ها و استانداردها چیده شده صادر میگردد.

طراحی، مستندسازی و پیاده سازی ایزو با توجه به میزان توقعات و سطح انتظارات متقاضیان گواهینامه ایزو و همچنین میزان سخت گیری مراجع صدور گواهینامه ایزو و میزان تخصص، دانش و علم فنی مشاوران و‌کارشناسان گواهینامه ایزو اجرا میگردد. ناگفته نماند سطح همکاری پرسنل و کارکنان  سازمان متقاضی و مهم تر ازهمه شخص مدیریت تأثیر بسزایی در دریافت گواهینامه ایزو دارد.

متقاضیان  دریافت گواهینامه ایزو دو نوع هستند. نوع اول افرادی هستندکه دوست دارند در کمترین زمان و کوتاه ترین مدت گواهینامه ایزو خود را دریافت کنند و طی کردن مراحل دریافت برایشان مهم نمیباشد  و دوم افرادی هستندکه دوست دارند با اجرای تمام مراحل طراحی، مستندسازی و پیاده سازی گواهینامه ایزو خود را دریافت کنند. مرکز ما با افتخاراتی در این چند ساله اخذ کرده است به شما متقاضیان گواهینامه ایزو اطمینان میدهد نیاز هر نوع متقاضی گواهینامه ایزو را با ارائه بهترین خدمات انجام میدهد.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی نوین سرت

ISO

اخذ گواهینامه ایزو ، اخذ گواهینامه IMS ، اخذ گواهینامه HSE-MS ، اخذ گواهینامه CE ، اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ، اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار ، طرح طبقه بندی مشاغل و ....

نوین سرت

چه کسی آنلاین است ؟

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

فرم ورود

آخرین پست ها

24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت