• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

مطالب مفید

مقالات

شرایط گرفتن گواهی نامه ایزو

شرایط گرفتن گواهی نامه ایزو

هر روزه افراد و مدیران زیادی با مرکز مشاوره نوین سرت تماس برقرار میکنند و تقاضای گرفتن گواهی نامه ایزو را دارند. خب یکسری سازمانها بعلت سطح دانش بالا و همراه شدن با تکنولوژی های روز دنیا میدانندکه گرفتن گواهی نامه ایزو چه فوایدی برای سازمانشان دارد و هم اینکه میدانندبرای تمام فرآیندها و فعالیتهای مجموعه شان چه نوع گواهی نامه ایزویی بگیرند و اصلا میدانند مزیتهای گرفتن گواهی نامه برای سازمانشان چیست.  در هر حال مشاوران و کارشناسان مرکز ما مراحل و شرایط گرفتن گواهی نامه ایزو را خدمت متقاضی محترم ایزو ارائه میدهند واز صفر تا صد کار را انجام داده و خدمت رسانی انجام میشود. حال یکسری متقاضیان گواهی نامه ایزو هستندکه فقط به آنها گفته شده باید برای سازمانتان و فعالیت هایش گواهی نامه بگیرید خب با مرکز ما تماس برقرار کرده و مشاوران و کارشناسان مجرب و حرفه ای مرکز ما تمام راهنماییهای لازم رااز انتخاب نوع استاندارد مورد نیاز سازمان و  فعالیتهایش را انجام داده و تمام مسیر گرفتن گواهی نامه را به صورت کاملا رایگان مشاوره میدهد. پس نگران نباشید و کار گرفتن گواهی نامه ایزو را با اطمینان و خیال راحت به مابسپارید.

گرفتن گواهی نامه ایزو شرایط خاص و دشواری ندارد و اکثر سازمانها براحتی می‌توانند با یک درخواست به گواهی نامه مورد نظر برسند. تمام  سازمانها و شرکتها و کارخانه ها و مؤسساتی که دارای دفتر مرکزی باشند یا در حال انجام کار و فعالیت در مجموعه خود باشند و یا در حال اجرای فرآیند و تولیدات باشند می‌توانند گواهی نامه ایزو را دریافت کنند. گرفتن گواهی نامه ایزو و زمان انجام مراحل گرفتن و حتی هزینه های ایجاد شده در حین پروژه یک،  بستگی به تعداد پرسنل و کارکنان سازمان دارد. دو، بستگی به تعداد فرآیندهای در حال انجام گواهی نامه ایزو دارد و سوم،  به مرجع صدور گواهی نامه و سخت گیریهایش واز همه مهم تربه حمایت و پشتیبانی مدیریت بستگی دارد.

مراحل گرفتن گواهی نامه ایزو

انتخاب درست نوع گواهی نامه و استاندارد ایزو. بررسی استاندارد ایزو و مطابقت آن با سازمان و فعالیتهایش. سازمان باید با اهدافش ارتباط بگیرد تا بتواند با کمک مرکز مشاوره بهترین راه را برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب انجام دهد‌. مرکز مشاوره با یک برنامه ریزی و مشاوره مطلوب اجرای کلاس آموزشی ایزو را ترتیب میدهد‌. با بکارگیری مشاوره و راهنمایی ازمرکز مشاوره مرجع ثبت و صدور گواهی نامه ایزو را مشخص میکنیم.  انتخاب مرجع توسط سازمان هم به وقت و زمان سازمان هم به مقدار بودجه ای که میخواهد انجام دهد  بستگی دارد. استقرار سیستم مدیریتی را با توجه به قوانین و سخت گیری های مرجع صدور ایزو انجام میدهیم. در این مرحله قوانین و الزامات لازم بر روی فرآیندها انجام شده و میرویم به سراغ اولین مرحله ممیزی (ممیزی داخلی) توسط شخصی قابل اعتماد و آشنا به ملزومات ایزو انجام میشود. بعد از رفع معایب و اصلاح اقدامات با مرجع ثبت و صدور گواهی نامه هماهنگ کردن و ممیزی اصلی ازطرف  کارشناس آنها انجام میشود. در نهایت پیاده سازی سیستم مدیریتی قوی و مدون گواهی نامه ایزو صادر میشود. متقاضیان گواهی نامه ایزو بدانید نگهداری ازسیستم مدیریت بسیار دشوارتر است تا گرفتن گواهی نامه ایزو.

گرفتن گواهینامه ایزو چند دسته میشود؟

متقاضیانی که جهت شرکت در مناقصات  بدنبال گرفتن گواهی نامه ایزو هستند. متقاضیانی که جهت تبلیغات مبادرت مبورزند‌. جهت بهبود فرآیندها و بهتر کردن خط تولید محصولات و خدمات.  گرفتن و تصرف بازار داخلی و کنار زدن رقبا. معرفی نام و برند مخصوص  سازمان. ایجاد رضایت برای مشتری (مشتری مداری). بالا بردن سطح کیفی خدمات، تولیدات و محصولات جهت رقابت در بازارهای جهانی.

مراجع صدور گواهی نامه ایزو دو دسته می‌باشند. مراجع صدور گواهی نامه ایزو را CB میگویند. بک سری مراکز اعتبار دهنده با نام اختصاری AB هستند که مراجع صدور را اعتبار میبخشند. حال مراکز اعتبار دهنده AB  ها به دو دسته تقسیم میشوند مراکز اعتبار دهنده دولتی و خصوصی . مراجع اعتبار دهی دولتی عضو انجمن  اعتبار دهندگان بین المللی می‌باشند و دارای سطح اعتبار بالایی می‌باشند. مراجع اعتبار دهی خصوصی عضو انجمن بین المللی IAF  نمی‌باشند و مستقل کار میکنند و دارای سطح اعتبار پایین تری نسبت به گواهی نامه IAF دار میباشند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی نوین سرت با سابقه ای بسیار درخشان و تجارب بسیار زیادی که در زمینه گرفتن و صادر گواهی نامه ایزو داشته اند در کنار مشاوران و کارشناسان محترم می‌توانند در صدور همه نوع گواهی نامه چه گواهینامه های IAF  دار و چه گواهی نامه های غیر IAF  می‌توانند با اجرای سیستمی مطمئن و حرفه ای به شما مشتریان ارائه خدمت کنند. شما متقاضیان گرفتن گواهی نامه ایزو مناسب ترین قیمت و سرعت و صداقت در کار و مشتری مداری را با ما تجربه کنید.

ed

صفحه ی رسمی نوین سرت را در اینستاگرام دنبال کنید.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی نوین سرت

ISO

اخذ گواهینامه ایزو ، اخذ گواهینامه IMS ، اخذ گواهینامه HSE-MS ، اخذ گواهینامه CE ، اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ، اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار ، طرح طبقه بندی مشاغل و ....

نوین سرت

چه کسی آنلاین است ؟

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

فرم ورود

آخرین پست ها

24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User
24 دی 1400 / Super User

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت