• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

 گواهینامه ایزو ارزان

 گواهینامه ایزو ارزان

گواهی ISO

ایزو چیست؟، شرکت های معتبر صادرکننده ایزو در ایران، ایزو 9001، گرفتن ایزو فوری، دریافت مدرک ایزو ارزان، گواهی نامه ایزو فوری، گواهینامه ایزو ارزان

در لغت کلمه‌ی ISO به معنی هماهنگی و یکسان بودن است.ایزو نام یک سازمان بین‌المللیست که با هدف برآوردسازی خواسته‌ها و با تکیه بر تقاضای دریافت شده، به هماهنگ سازی استانداردهای بین‌المللی می‌پردازد.این استانداردها در زمینه‌های متفاوت با هدف‌های گوناگون هستند.گواهیISO  انواع گوناگونی نظیر گواهینامه صنایع غذایی،رستورانها هتل‌ها،آزمایشگاه‌ها،صنایع کامپیوتری و...را شامل می‌شوند.

دریافت گواهی ISO، مُهر استانداردسازی بر خدمات

در ابتدا سوال اصلی که در ذهن خواننده‌ی این مطلب به وجود می‌آید این است که ایزو چیست ؟در چه زمینه‌ای کاربرد دارد؟ چگونه می‌توان آن را به دست آورد؟

و سوالاتی دیگر در مورد گواهی ISO که فکر افراد را به خود مشغول می‌کند. در ادامه به پاسخ این سوالات می‌پردازیم.

گواهینامه ایزو ارزان

ایزو همانند یک نهاد در جهت یکسان‎سازی فعالیت‎های گوناگون عمل می‎کند.

  ISO چیست؟

کلمه‌ی ایزو، در لغت به معنی هماهنگی و یکسان بودن است. ایزو حاصل یکپارچگی و متحد شدن سازمان بین‌المللی انجمن‌های استاندارد ملی و کمیته‌ی هماهنگ‌سازی استاندارد سازمان ملل متحد می‌باشد و با هدف برآوردسازی خواسته‌ها در جهت هماهنگ‌سازی استانداردهای بین‌المللی مشغول به فعالیت است.در واقع، هدف اصلی این سازمان سهولت در فرایند تولید و پیشرفت مداوم خدمات و تولیدات به وسیله‌ی حمایت از تولیدکنندگان و ارائه بهترین خدمات به متقاضیان است. اعضای سازمان ایزو، در جهت پیشرفت و رشد این سازمان گرده‌هم آمده‌اند و در چند زیر گروه اصلی و فرعی و جانبی، مشغول به همکاری هستند.

کاربرد گواهی ISO

همانطور که گفته شد، هدف اصلی ایزو یکسان‌سازی و ایجاد هماهنگی است. شرکت‌های گوناگون که در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند، با دریافت گواهی ISO و درج آن بر روی محصولات و خدمات خود باعث جلب رضایت و اعتماد دوچندان مشتریان به خود خواهند شد. این گواهی همانند یک استاندارد است که توسط سازمان ایزو طراحی شده و علاوه‌بر آن شایان ذکر است که هر یک از گواهی‎های صادر شده ، نشان‌دهنده‌ی استانداردی خاص در زمینه‌های فعالیتی گوناگون هستند؛ به عنوان مثال کد Haccp نشان از کیفیت بالای مواد غذایی یک شرکت دارد و به نوعی مهر سلامت و کیفیت بالای محصولات آن است. این گواهی‌ها و کدها، با توجه به زمینه‌ی فعالیتی شرکت‌های گوناگون دارای انواع مختلفی از جمله ایزو 9001 هستند.

استاندارد ایزو 9001

همانطور که اشاره شد، شرکت‌های مختلف با توجه به زمینه‌ی فعالیتی خود می‌توانند به دریافت گواهی ISO اقدام کنند و با استفاده از استانداردهای سازمان ایزو، گامی درجهت جلب رضایت مشتریان خود بردارند. یکی از این استانداردها، ایزو 9001 است که مختص مدیریت سطح کیفیت خدمات (کنترل کیفیت ) گوناگون در یک شرکت است. شرکت‌ها از این استاندارد برای ارائه‌ی بهترین خدمات و محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت، در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و جلب رضایت آن‌ها استفاده می‌کنند.

گواهی نامه ایزو ارزان

ایزو 9001 استانداردیست که در جهت کنترل کیفیت عمل می‎کند.

 

دریافت گواهی ‌ISO ارزان و فوری

اخذ گواهینامه‌ ایزو ارزان، به نوعی آرزوی هر متقاضی است. در گذشته این گواهی و به طور کل سازمان استاندارد جهانی ایزو در عموم شناخته شده نبود، اما با گذشت زمان و با ازدیاد مشاوران متخصص در زمینه‌ی دریافت مدرک ایزو ارزان، اطلاع‌رسانی در این باب افزایش یافت و دریافت این گواهی دیگر امری دور از ذهن نیست. برای دریافت گواهی‎نامه ایزو فوری، متقاضیان می‌توانند با مشاوران متخصص و شرکت‌های صادرکننده‌ی گواهی ISO، ارتباط برقرار کرده و در کمترین زمان و با قیمتی به صرفه گواهی موردنظر خود را دریافت کنند. چه بسا نهادها و مراکز زیادی نیز در زمینه‎ی دریافت مدرک ایزو ارزان و به صرفه در کشور وجود دارند و متقاضیان می‎توانند با مراجعه به این نهادها، به گرفتن ایزو فوری اقدام کنند که در ادامه چند نمونه را معرفی می‎کنیم.

گواهینامه ایزو

مشاوره با متخصصین و شرکت‎های فعال در زمینه‎ی دریافت گواهی ایزو، روند دریافت این گواهی را سرعت می‎بخشد.

شرکت‌های معتبر و به نام صادرکننده گواهی ISO در ایران

با افزایش دفاتر و مراکز ارائه‌دهنده‌ی گواهی  ISOدر ایران، ‌نمی‌توان به‌طور دقیق آمار مشخصی از معتبرترین شرکت‌ها و مراکز صادرکننده‌ی این گواهی در کشور اعلام کرد. این مراکز با لقب CB در ایران شناخته می‌شوند. باید یادآور شد که، شرکت‌های موجود در ایران به نوعی نماینده‌ای از شرکت‌های خارجی در صدور گواهی ISO هستند. از جمله شرکت‌های معتبر صادرکننده‌ی  ایزو در ایران، باید به شرکت توف که دارای چهار نمایندگی در کشور ایران است، شرکت IMQ ایتالیا با یک نمایندگی، شرکت SGS با یک نمایندگی اشاره کرد.

مدرک ایزو

با جا افتادن موضوع گواهی ایزو در بین مردم مراکز گوناگونی مشغول به فعالیت در زمینه‎ی صدور گواهی‎نامه‎ی ایزو برای متقاضیان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت