• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

چگونگی اخذ سریع گواهی ISO

چگونگی اخذ سریع گواهی ISO

سرعت همراه با کیفیت در روند کارها  باعث میشود سازمان و هر مجموعه ای جز بهترینها شود.پیشرفت علم و تکنولوژی و عصر ارتباطات باعث شده است رفته رفته کارها به صورت مجازی و الکترونیکی با سرعت بالا انجام گیرد. یکی از مواردی که برای جامعه امروزی بودنش بسیار حائز اهمیت است اخذ گواهی ISO  می‌باشد و بسیاری از سازمانها و شرکتها برای از دست ندادن موقعیت‌های شغلی عالی و موقعیتهایی که باعث رشد و ترقی سازمانشان میشود متقاضی  اخذ گواهی ISO  به صورت سریع هستند. یکسری از مراکز مشاوره قدیمی همچنان عقیده دارند که باید گواهی ISO  با توجه به همان روند قدیمی و طی کردن تمام مراحل به صورت حضوری صادر گردد که بسیار زمان بر می‌باشد ولی یکسری از مراکز مشاوره جوان و مجرب همچون مرکز ما عقیده دارند که باید نیاز متقاضی سر لوحه کارشان باشد و بتوانند با بهره گیری از علم و دانش تخصصی در حوزه ایزو نیاز متقاضیان گواهی ISO را برطرف نمایند.

گواهی ISO  فوری با ابداعی که از طرف مراکز مشاوره ایجاد شده است دیگر دور از دسترس نیست . کارشناسان و مشاوران مجرب و حرفه ای ایزو با گردآوری تمام مستندات انواع گواهینامه های ایزو توانسته اند خدمت ارزنده ای به متقاضیان گواهی ISO  ارائه دهند.مرکز ما هم تمام مستندات گواهی های ISO  را بعد از جمع آوری، تهیه و تدوین در فضای مجازی انتشار داده و تمامی مستندات رابه صورت رایگان در اختیار تمام متقاضیان گواهی ISO  قرار داده است.

متقاضیان اخذ سریع گواهی ISO   عبارتند از :

  • متقاضیان جهت شرکت در مناقصات
  • شرکتهای نوپا و جوان که دنبال کسب شهرت هستند.
  • معرفی نام و برند مجموعه متقاضی
  • بهبود در اجرای فرآیندهای مجموعه
  • ایجاد رضایت مشتری در بازارهای داخلی
  • متقاضیانی که تا به حال گواهی ISO اخذ نکرده‌اند.
  • آماده کردن مجموعه و آشنایی با ایزو برای ورود به عرصه بین المللی

اکثر گواهی های ISO  سریع با هزینه های کمی صادر میشوند چرا که طی نکردن مراحل طراحی و مستندسازی و پیاده سازی ایزو به صورت اصولی کاهش یک سری هزینه ها را در پی دارد پس شما متقاضیان  محترم ایزو باید حواستان باشد در دام کلاهبرداران یک سری مراکز مشاوره گرفتار نشوید و از آنجاییکه نیاز مبرم و سریع شما رابه این گواهی ببینند باعث شوداز شما هزینه های کلان دریافت کنند.

چگونگی اخذ سریع گواهی ISO

مرحله اول : انتخاب نوع استاندارد مورد نظر و مورد نیاز سازمان متقاضی. در این مرحله با توجه به فعالیت سازمان و فرآیندهایی که میخواهد انجام دهد نوع ایزو مربوط به کار سازمانش را انتخاب میکند البته میتواند برای آگاهی بیشتر با ارتباط برقرار کردن با مرکز ما مشاوره رایگان دریافت نماید.

مرحله دوم: انتخاب مرجع ثبت و صدور گواهی ISO در این مرحله شما متقاضیان گواهی ایزو باید بدانید که اخذ سریع گواهی ISO  فقط از مراجع ثبت و صدور گواهی ایزو که به صورت خصوصی فعالیت میکنند امکان پذیر می‌باشد چراکه این مراجع به ارائه مستندات آماده در دست متقاضی اکتفا می‌کنند و در رعایت قوانین و استانداردها سخت گیر نمیباشند و در سطح ملی  یعنی در داخل کشور اعتبار دارند. گواهینامه های ایزو صادره از مراجع خصوصی  نسبت به گواهینامه های ایزو صادره از مراجع بین المللی از سطح اعتبار پایین تری برخوردار هستند.

مرحله سوم: ارسال سی دی مستندات برای مدیریت سازمان و مطالعه و بررسی مستندات مربوط به فرآیندهای  سازمان و انجام ممیزی داخلی توسط یکی از پرسنل آگاه و متخصص سازمان به استاندارهای ایزو و اصلاح کردن اشکالاتی که باعث عدم انطباق با ایزو هستند.

مرحله چهارم: صدور گواهی سریع ISO

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین گواهینامه های ایزو که برای اکثر شرکتها و سازمانها میتوان سریع این گواهی ISO را اخذ نمود و مستنداتش به صورت آماده تهیه و تدوین شده است گواهی ایزو ۹۰۰۱(سیستم مدیریت کیفیت) میباشد.این گواهی به محصول داده نمیشود بلکه مراحل و تولید کالا را ارزیابی میکند.استفاده از این ایزو باعث میشودکه تمام مراحل و شاخص ها مشخص و شفاف شوند،  برای  تمام اهداف سازمان برنامه ریزی شود و همچنین باعث شود سازمان برای رقابتهای بین المللی سطح خود را بالا ببرد.

اکثر متقاضیان گواهی سریع ISO  افراد یا سازمانهای پیمانکاری هستند که میخواهند در مناقصات شرکت کنند. از آنجاییکه اکثر کارفرمایان مناقصات عدم شناخت کافی در مورد مراجع صدور گواهی ایزو دارند و سطح اعتبار گواهی ایزو برایشان مهم نیست متقاضیان شرکت در مناقصات گواهی ISO  را از مراجع خصوصی به صورت سریع و فوری درخواست مینمایند.

صداقت در کلام  مرکز مشاوره ما باعث میشود خدمات ایزو به بهترین شکل خدمت شما متقاضیان گواهی ایزو ارائه  

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت