• info@novincert.ir

 • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

 • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

چگونگی اخذ ارزان نشان ISO

چگونگی اخذ ارزان نشان ISO

امروزه اکثر کارفرمایان و مدیران مشاغل صنعتی و خدماتی به دنبال اخذ ارزان نشان و گواهی ISO  می‌باشند. تقاضای اخذ ارزان نشان ISO  توسط کارفرمایان و مدیران سازمان و شرکتها دو حالت دارد. حالت اول این است که متقاضی ایزو مرجع صادر کننده گواهی ایزو برایش مهم است ولی تقاضای تخفیف در امر کارشناسی و مشاوره ایزو را داردکه در این حالت مرکز ما این اطمینان رابه متقاضیان گواهی ایزو میدهدکه با توجه به همه زوایا و مراحل اخذ نشان ISO  منصفانه ترین و عادلانه تربت قیمت رابه شما ارائه میدهیم. حالت دوم این است که متقاضی گواهی نشان ISO  مرجع صدور گواهی ایزو برایش مهم نمیباشد و در آسان ترین و ارزانترین  حالت ممکن دوست دارد نشان ISO  را اخذ نماید.

اخذ نشان ارزان ISO  مناسب برای هر شرکت و سازمانی نمیباشد و ما وظیفه داریم طبق تعهداتی که برای تمام مشتریان داریم متقاضی نشان ISO  را از روند و نحوه کار مطلع سازیم.

اخذ نشان ISO  برای چه مواردی مناسب می‌باشد:

 • برای سازمانها و شرکت‌هایی که قصد معرفی برند خود را دارند.
 • برای شرکت در مناقصات و کنار زدن رقبا
 • برای بهبود شرایط فرآیندهای سازمان
 • مشتری مداری
 • ایجاد توسعه و بهره وری بالا برای حضور در عرصه بین المللی
 • سازمانها و شرکت‌هایی که تا کنون گواهی ایزو دریافت نکرده‌اند.

برای اخذ ارزان نشان ISO  باید بدانید که از مراجع خصوصی باید اقدام نمود. مراجع خصوصی برای اینکه مراکز اعتبار دهنده شان عضو انجمن بین المللی IAF  نمیباشد ملزم و مقیدبه رعایت قوانین اصلی ایزو نیستند وبه علت سخت گیری کمترشان اخذ نشان ISO  از این مراجع آسانتر است. اکثر گواهینامه های ارزان به علت طی نکردن مراحل طراحی، مستندسازی و پیاده سازی فوری حاضر میشوند و این دلیل دیگری است که اخذ ارزان نشان ISO  بیشترین متقاضی را داشته باشد.

مجموعه هایی که فقط برای به دست آوردن کاغذ مدرک ایزو  به دنبال اخذ نشان ارزان ISO  هستند می‌توانند تمام مراحل اخذ را از صفر تا صد بر عهده مرکز مشاوره ما بگذارند و ما در ارزانترین حالت ممکن برای متقاضی مدرک و نشان ISO  را صادر می‌کنیم.

چگونگی اخذ ارزان نشان ISO

 • متقاضی نشان ایزو با کمترین قیمت با مرکز مشاوره ما ارتباط برقرار میکند و بعد از راهنمایی‌های کارشناسان و مشاوران مجرب مرکز مشاوره نوع استاندارد مورد نیاز و متناسب با فرآیندهای سازمانش را انتخاب میکند.
 • انتخاب مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو که با توجه به ارزان تمام کردن گواهینامه باید نشان ISO توسط مراجع خصوصی صادر شود.
 • فرم درخواست ایزو خدمت مشترب ارسال میگردد و بعد از توافق طرفین بر سر هزینه سی دی مستنداتی که از قبل آماده شده است خدمت متقاضی محترم ایزو ارسال میگردد.
 • بعد از مطالعه سی دی مستندات یک ممیزی و بررسی داخلی توسط یکی ازاعضای آگاه مجموعه متقاضی انجام میگیرد.
 • صدور نشان ISO با کمترین هزینه انجام میگیرد.

برای مدیریت صحیح یک سازمان توسط مدیران مربوطه نیاز به همکاری بین اعضای سازمان می‌باشد و همچنین نیازمند حمایت و پشتیبانی مدیریت از مراحل اخذ نشان ISO  می‌باشد. طراحی و اجرای یک سیستم مدیریتی قوی در سازمان باعث میشود سطح کیفیت محصولات و خدمات بالا رود و راه را برای ورود به بازارهای جهانی باز کند. سازمان  بین المللی استاندارد برای رسیدن به این اهداف گواهینامه ای به نام گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ تهیه و تنظیم کرده است تا با یک خط مشی مشخصی تمام سازمانها و شرکتهای دنیا این سیستم مدیریتی را در مجموعه خود پیاده کنند. گواهینامه ایزو۹۰۰۱ گواهینامه ای  عمومی است که برای اکثر سازمانها با هر فرآیندی قابل اجرا است.

 برای اخذ نشان ISO  ارزان  باید به موضوعاتی ازقبیل حجم سازمان، کوچکی و بزرگی سازمان و اهدافی که در پیش رو دارد و همچنین تعداد فرآیندهای در حال اجرایش و حتی تعداد پرسنلش توجه داشت و بررسی کرد آیا اخذ نشان ISO  ارزان جوابگوی کار مجموعه هست یا نه؟

مرکز ما با داشتن سابقه ای درخشان در طول این دهه اخیر با برنامه ریزی های استراتژیک، آموزش ها و مشاورهای رایگان ایزو، انجام ممیزی های داخلی و خارجی، طراحی، اجرا و پیاده سازی انواع مستندات توانسته کارنامه درخشانی را در سوابق کاری خود داشته باشد و شما میتوانید با درخواست رزومه کاری از مرکز ما با اعتماد و اطمینان کامل در جهت پیشبرد اهداف سازمانتان از مشاوره و خدمت رسانی مرکز ما بهره مند گردید.

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت