• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

روش صدور گواهینامه ISO  سریع

روش صدور گواهینامه ISO  سریع

یکی ازراههای موفقیت و پیشرفت جوامع امروزی این است که بتوانند تمام قوانین و استانداردهای ایزو را در سازمانها و مراکز صنعتی و خدماتی پیاده و اجرا کنند. اجرای اصولی و واقعی و هدفمند  تمام استاندارهای ایزو جامعه را به رشد و تعالی میرساند چراکه در کل دنیا میتواند همیشه حرف اول را بزند. ولی خب یک سری  ازسازمانها و شرکتها به علت عدم آگاهی  ازمزیتهای  گواهینامه ایزو به دنبال اخذ گواهینامه ISO  نرفته اند و هنگامی که برای ارائه خدمات و محصولات و یا حتی برای شرکت در مناقصات ازآنها گواهینامه ISO  درخواست میشود نگران و مضطرب با مرکز ما تماس برقرار میکنند و اولین سؤالی که مطرح میکنند این است که :

آیا گواهینامه ISO  برایشان سریع صادر میشود؟

آیا صدور گواهینامه ISO  سریع امکان پذیر است ؟

متقاضی محترم گواهینامه ISO  با توجه به اینکه برطرف کردن  نیاز شما سر لوحه تمام کارهای مرکز ما می‌باشد با تدابیری که اندیشیده ایم صدور گواهینامه ISO  سریع را امکان پذیر و دست یافتنی کرده ایم. مشاوران و کارشناسان مجرب و حرفه ای مرکز مشاوره با توجه به تجارب زیادی که در  اخذ و صدور انواع گواهینامه های ایزو داشته اند تمام مستندات انواع گواهینامه های ایزو را به صورتی جامع ، کامل جمع آوری کرده اند و تمام مستندات به دست آمده را به صورت رایگان در فضای مجازی انتشار داده اند تا متقاضیان گواهینامه ISO  راحت  و سریع به خواسته شان برسند.

مسائل مهمی  درشرایط  صدور گواهینامه ISO   بسیار اثر گذار هستند این شرایط عبارتنداز:

حجم سازمان: هرچه حجم سازمان بزرگتر باشد طبیعی است که تعداد پرسنل شاغل و فرآیندهای اجرایی بیشتری دارد و مسلم است مدیران چنین سازمانهایی ازسطح آگاهی و دانش  بالایی برخوردار بوده و حتما برای سازمان خود گواهینامه های ایزو با اعتبار بالا را اخذ نموده اند یا تصمیم به دریافت گواهینامه ISO  با اعتبار بالا را دارند و برای دریافت گواهینامه وقت صرف میکنند.ولی اگر مدیران چنین سازمانهایی حال به هر دلیلی تقاضای صدور  گواهینامه ISO سریع را داشته باشند از نظر مرکز ما ایرادی ندارد و نظر و درخواست شما متقاضیان برای ما محترم می‌باشد.

تعداد پرسنل و کارکنان شاغل در سازمان: هرچه تعداد پرسنل و کارکنان شاغل در مجموعه بیشتر باشند اجرای ایزو زمان بر تر خواهد بود ولی با ارائه مستندات ازقبل آماده شده می‌توان به تسریع صدور گواهینامه ISO  کمک کرد.

تعداد فرآیندهای در حال اجرا: هرچه تعداد فرآیندهای در حال اجرا زیادتر باشد طراحی، مستند سازی و پیاده سازی ایزو زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد ولی با آماده بودن مستندات میتوانیم به روند صدور گواهینامه ISO  سرعت ببخشیم.

ارائه محصولات و خدمات به بازارهای داخلی یا خارجی: اگر متقاضی محترم گواهینامه ISO  بخواهد در بازارهای داخلی به ارائه خدماتش بپردازد میتواند از صدور گواهینامه ISO  به صورت سریع بهره مند گردد ولی متقاضیان گواهینامه ایزو  برای ارائه محصولات و خدمات در بازارهای خارجی و عرصه بین المللی دیگر نمیتوانند از گواهینامه های ISO  سریع استفاده کنند.

صدور گواهینامه های سریع و فوری  ISO توسط مراجع خصوصی انجام میشود زیرا مراجع خصوصی مراکز اعتبار دهنده شان عضو انجمن بین المللی IAF نمیباشد و سخت گیری ها و ملزومات گواهینامه های معتبر و بین المللی را ندارند. گواهینامه های ISO  سریع از سطح اعتبار پایینتری برخوردار هستند.

صدور گواهینامه ISO  سریع از آنجایی باب شد و شکل گرفت که افراد و سازمانهایی که میخواستند در مناقصات شرکت کنند به علت ناقص بودن مدارکشان جهت شرکت در مناقصه از جمله نداشتن گواهینامه ایزو مربوط به فعالیتشان به علت از دست ندادن موقعیت مناقصه و حذف نشدنشان تقاضای صدور گواهینامه ISO  به صورت سریع را داشتند. اکثر کارفرمایان مناقصات توجهی به مرجع صدور گواهینامه های ایزو ندارند و این عاملی شده است که صدور گواهینامه ISO  برای شرکت در مناقصات از طرف این مراجع انجام گیرد.

روش صدور گواهینامه های ISO  سریع:
  • انتخاب گواهینامه ISO ایزو به صورت درست و به جا با توجه به فعالیتهای سازمان از طرف متقاضی گواهینامه ISO.
  • انتخاب مرجع صدور گواهینامه ISO ایزو توسط سازمان متقاضی که با توجه به سریع و فوری صادر کردن گواهینامه ما باید از مراجع خصوصی برای صدور گواهینامه ISO استفاده کنیم.
  • انجام ممیزی داخلی توسط یکی از اعضای ماهر و توانمند به ایزو با توجه به مطالعه مستنداتی که به صورت سی دی خدمت متقاضی محترم گواهینامه ISO سریع ارسال شده است.
  • صدور گواهینامه ISO سریع

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت