• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

نمایندگی ISO

نمایندگی ISO

اخذ و دریافت  گواهینامه ISO مزیت‌های مهمی  در جامعه دارد. یکی ازمهمترین مزیت های ISO  این است که تمام جوانب زندگی روزمره انسانها را مطابق با استانداردهای سازمان بین‌المللی ISO  در نظر گرفته است و این امری کاملا مشهود است که وقتی محصول یا خدمتی تحت گواهی ISO  ارائه میشودبه مصرف کننده این حس را منتقل میکند که محصول امن، قابل اعتماد و با کیفیت بهتر است نسبت به  محصولات بدون گواهینامه ISO  و نمایندگی ISO  جهت تحقق این امر موظف است.

اخذ و دریافت ISO و خدماتش بسیار لازم و ضروری میباشد. امروزه اکثر سازمانها و شرکتها و کارخانه ها فقط در شهرهای بزرگ و مرکزی فعالیت نمی‌کنند و بعلت پیشرفت علم و تکنولوژی در همه جای دنیا و وجود کارآفرینان فعال و کوشا در اکثر نقاط ایران حتی شهرها و روستاها مشاغل و صنایع مختلف مشغول بکار شده اند. مرکز نوین سرت هم بدین نتیجه رسیده استکه  نمایندگیهای اخذ و صدور ISO  را هم در تمام نقاط ایران برپا کند تا بتواند در دسترس متقاضیان و مشتریان ISO  باشد و خدمات گسترده و حرفه ای خود را بصورت گسترده ارائه دهد. هرچه اطلاع رسانی و مشاوره در مورد ISO  و استانداردها بیشتر باشد بالطبع آشنایی و آگاهی  افراد جامعه و مدیران سازمانها و شرکتها بالاتر میرود و رفته رفته اوضاع و احوال شغلی و حرفه ای  کشور روبه بهبود می رود و توسعه ای پایدار در کل کشور ایجاد میشود.

نمایندگی ISO باید بتواند تمام خدمات سازمان مرکزی مشاوره ISO  را با همان دقت و سرعت انجام دهد و بطور کامل و صحیح تمام خدمات را ارائه دهد. مرکز مشاوره نوین سرت با توجه به مسئولیت پذیری و تعهدی که نسبت به مشتریان و متقاضیان ISO  دارد  و همچنین بعلت محبوبیت شغلی که در  حوزه خدمات ISO پیدا کرده است توانسته است نمایندگیها و شعبه های دیگر را نیز دایر کند و این ارتقا شغلی را مدیون اعتماد و اطمینان شما متقاضیان و مشتریان گواهینامه های ISO میداند. مرکز مشاوره نوین سرت هم برای جبران اعتماد و اطمینان شما آمده است و با به کارگیری مشاوران  و کارشناسان مجرب  و آگاه خدمت رسانی سریع با مناسبترین قیمت ها را ارائه داده است.

 

ISO نمایندگی

نمایندگی ISO باید بتواند تمام خدمات سازمان مرکزی مشاوره ISO  را با همان دقت و سرعت انجام دهد

 

 

نمایندگی ISO در هر شرایطی عامل بسیار مهمی در پیشبرد اهداف سازمان می‌باشد یعنی اگر مدیران و مسئولان سازمانها، شرکتها، کارخانه داران، تولید کنندگان و کارآفرینان  دارای علم و دانش زیادی باشند و یا اگر حتی اطلاعات کمی در حوزه دریافت ISO داشته باشند در هر دو صورت با مراجعه به نمایندگی ISO هم می‌توانند از مشاوره رایگان صفر تا صد کارشناسان ISO بهره مند گردند. هم در طول پروژه و اخذ ISO تنها نباشند و با وجود کارشناس نمایندگی  ISO   دارای  اعتماد به نفس بالای میشوند و با اقتدار و مصرانه مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ISO را پشت سر می‌گذارند.

گواهینامه و استاندارد ISO 9001  مهمترین و اصلی ترین گواهینامه ای است که مرکز نوین سرت ISO و نمایندگی ISO پیشنهاد دریافت و اخذ آن  رابه سازمان متقاضی ISO میکند. ISO 9001 با نام سیستم مدیریت کیفیت شناخته میشود این استاندارد به محصول داده نمیشود بلکه مراحل تولید کالا و خدمات و محصولات را مورد سنجش قرار میدهد. نمایندگی ISO کاملا صحیح و روشن بیان میکند اخذ ISO 9001 و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت باعث میشود تمام مراحل فرآیندها و شاخص ها شفاف و روشن شود. تمام فعالیتهای سازمان مطابق با اهداف سازمان بررسی میشوند و اجرا میشوند. همچنین وجود یک سیستم مدیریتی و مدونی با نام ISO 9001  جلوگیری میکند از تمام کارهای تکراری  در نتیجه زمان و هزینه  سازمان بیهوده تلف نمیشود. ISO 9001   توان رقابتی سازمان را در عرصه جهانی و بین المللی بالا می برد.

متقاضیان گواهینامه ISO  بخاطر عوامل متعددی سراغ مراکز ISO  و نمایندگی ISO  میروند. این عوامل عبارنتداز: متقاضیانی که جهت شرکت در مناقصات دنبال اخذ و دریافت ISO  میروند. متقاضیانی که جهت تبلیغات مبادرت می ورزند و دوست دارند نام و برندشان را در بازارهای داخلی و خارجی معرفی کنند. متقاضیانی که میخواهند کیفیت خدمات و محصولاتشان را بالا ببرند. متقاضیانی که میخواهند وارد رقابت در بازارهای جهانی شوند. لازم به ذکر است شما متقاضیان ISO  با دلایل مختلف بدانید با توجه به حجم زیاد امور اخذ ISO  و تخصصی بودن موضوع نیازمند شخص و اشخاصی هستید که تمام الزامات و مقررات استانداردهای ISO  را بدانند  و تسلط کامل و مشرف بر حوزه ISO  داشته باشند و مشاوران و‌کارشناسان نمایندگی ISO با داشتن تمام این امتیازات  برای  خدمت رسانی حاضر میباشند.

 

ed

صفحه ی رسمی نوین سرت را در اینستاگرام دنبال کنید

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت