• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

نمایندگی HSE تهران

نمایندگی HSE تهران

نمایندگی های HSE  بیشماری در شهرهای کوچک و بزرگ دنیا  مشغول فعالیت می‌باشند. ایران هم یک نمایندگی اچ اس ایی دولتی و رسمی بنام مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران (NACI  ) داردکه بعنوان مرجع صدور گواهینامه های ISO  و HSE  شناخته شده است.  نمایندگی های رسمی و دولتی دارای درجه اعتبار بالایی می‌باشند ولی یکسری دیگر بصورت خصوصی و غیر دولتی فعالیت میکنند و سطح اعتبار پایینتری نسبت به  نمایندگیهای دولتی دارند‌. اخذ  گواهی HSE  با توجه به سطح اعتبار بالای نمایندگان دولتی  بالطبع سخت گیری های بیشتری در مراحل طراحی، اجرای مستندات و پیاده سازی دارند ولی خب ارزشش را دارد زیرا با اخذ گواهی hse  توسط مراجع دولتی مزیت‌های زیادی شامل حال سازمان خواهان hse  خواهد شد. نماینده اچ اس ایی در برندهای  خارجی هم هستند که اگر واقعی و صحیح از طرف آنها گواهی صادر شوددارای سطح اعتبار بالایی می‌باشند

فایده ها و مزیت‌های گواهی نامه HSE  این است که براحتی سازمانها و شرکتها می‌توانند در مناقصات شرکت کنند و با اعتماد به نفس بالا رقبا را کنار بزنند و مناقصه و سودش رااز آن خود سازند. محیط کاری امن و ایمن و سالم در سازمان ایجاد میشود. با داشتن گواهی hse  برند و نام مجموعه قوی میشود و شهرت پیدا میکند و همین شهرت سازمانی فروش و ارائه خدمات را بالاتر می‌برد. HSE  باعث میشود خدمات، تولیدات و محصولات با موفقیت کامل و بی‌خطر اجرا شوند. حتی شما میتوانید با داشتن گواهینامه HSE  گواهینامه های بین المللی معتبر مورد نیاز مجموعه تان را نیز دریافت نمایید.

 HSE نمایندگی

 

نمایندگان اچ اس ایی همان نمایندگان ایزو می‌باشند زیرا متن استاندارد hse  بسیار کامل و جامع می‌باشد

 

 

مراکز صدور خصوصی و غیر دولتی تنوع زیادی پیدا کرده اند و اعتماد به این نمایندگی ها در صورتی صحیح است که نام این مراکز را در AB  های اعتبار دهندشان استعلام بگیریم. دریافت اچ اس ایی توسط این مراکز با هزینه کمتری انجام میشود و حتی صدور توسط مرجع های خصوصی هم در مدت زمان کوتاهی اتفاق می‌افتند. اکثرا گواهینامه hse  ه ازمراکز خصوصی مناسب مناقصات داخلی می‌باشد زیرا اکثر کارفرمایان این مناقصات توجهی به مرجع صدور ندارند یا کلا هیچ آگاهی راجب نوع مراجع صادره ندارند و همان داشتن مدرک برایشان کفایت میکند.

Hse  خواهان و طرفدار بسیاری ازشرکتها، کارخانه ها، کارگاه ها، ارگانها و... شده است و دریافت آن را ملزم و ضروری میدانند. بنابراین تمام این مجموعه هاکه گفته شد دقت و توجه لازم را داشته باشندکه مدرک اچ اس ایی آنها تحت اعتبار نمایندگان معتبر و استاندارد باشد و حتما بررسی کنید و پرس و جو کنید آیا بعداز دریافت این نوع استاندارد نیازمند یک سری دستورالعمل ها و روش های اجرایی بنام HSE PLAN هستند یا نه. اگر کارفرما HSE PIAN  را هم بخواهد قطعا مدرک باید توسط نمایندگان رسمی و دولتی صادر گردد. شهرت و محبوبیت سازمانی چه در مشاغل بزرگ و چه در مشاغل کوچک بسیار اهمیت دارد. سوابق ایمنی و داشتن محیطی امن و ایمن و مطمئن در معرفی و شهرت مؤسسات بسیار مؤثر است. ایجاد محیطی امن و ایمن تعهد مدیران مؤسسات را در قبال جامعه و افرادش نشان میدهد و مسلم است کسی که بغیراز بالا بردن نام تجاری سازمانش سلامت تمام کارکنان و مصرف کنندگان هم برایش مهم است اعتبارش خیلی بالا میرود.

نمایندگان اچ اس ایی همان نمایندگان ایزو می‌باشند زیرا متن استاندارد hse  بسیار کامل و جامع می‌باشد و قوانین و الزامات این گواهی نامه مورد تأیید سازمان استاندارد جهانی می‌باشد. مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای یک ابزار مدیریتی درست جهت کنترل و بهبود عملکردهای بهداشتی، ایمنی و محیط زیست میباشد. این مدیریت سیستم در تمام برنامه های که مؤسسه جهت توسعه اهداف و تشکیلات سازمانی خود دارد باعث صفر شدن یا ناچیز شدن حوادث ناشی ازکار شده است بدین صورت که تمام فرآیندها تحت کنترل قرار میگیرد و شرایط ناایمن برطرف خواهد شد. اگر یک مدیر یا مسئول بداند اخذ اچ اس ایی میتواند سطح سلامت افراد رااز طریق راههای کنترل مدیریتی، اجرا و مهندسی ایمنی در کلیه سطوح سازمان و همچنین حفظ و صیانت ازمحیط زیست بزرگترین سرمایه سازمانش خواهد شد حتما در اولین فرصت بدنبال دریافت این نامه می ستاید.

مجموعه و ارگانی که دو گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ با نام سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو ۴۵۰۰۱ را با هم داشته باشد یا با هم دریافت نماید در واقع همان استاندارد hse را در محل کار خود پیاده کرده است و داشتن همزمان این دو استاندارد را اصطلاحا HSE_MS  میگویند. وقتی سازمانی در کنار دو استاندارد ISO 14001  و  ISO 45001   مدرک ISO 9001  را هم پیاده کند در اصطلاح میگویند مؤسسه  مدیریتی یکپارچه را اجرا کرده است و نام این مدیریت یکپارچه IMS  است.

 

ed

صفحه ی رسمی نوین سرت را در اینستاگرام دنبال کنید

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت