• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

HSE  ارزان

HSE  ارزان

بهداشت ، ایمنی و محیط زیست (HSE)

ایمنی کلیه دانشجویان ، کارمندان و اساتید در اولویت اصلی گروه مهندسی عمران است. درهمه حال ، همه مسئول هستند که تلاش کنند تا از حداقل استانداردهای ایمنی قانونی تعیین شده توسط قانون جبران خسارت کارگران ، WHMIS و سایر نهادهای نظارتی برای کاهش خطر کار در تأسیسات ما استفاده کنند.

بهداشت ، ایمنی و محیط زیست (HSE ارزان) بیک شعبه یا دپارتمان درشرکت گفته میشودکمسئول رعایت ومحافظت از قوانین ومقررات بهداشت وایمنی شغلی همراه باحفاظت ازمحیط زیست است.

HSE درزمینه ایمنی شیمیایی ، بیولوژیکی ، رادیولوژیکی و فیزیکی تخصص دارد. مواد خطرناک و مدیریت پسماند ؛ ایمنی تحقیقات میدانی ایمنی پیمانکاروحفاظت از محیط زیست بکمک HSE ارزان قابل انجام ومدیریت است.

گروه مهندسی عمران یک تیم HSE متشکل از اعضای هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارد که ماهانه برای بحث در مورد بهداشت ، ایمنی و تأثیرات محیطی که بر این بخش تأثیر می گذارد و بررسی هرگونه حادثه ایمنی رخ داده جلسه می گذارد. صورتجلسه های هر جلسه برای بررسی در دسترس همه است و در تابلوهای اعلانات HSE ارزان در این بخش موجود است.

 

35

HSE ارزان،فوری با بالاترین سطح اعتباری در ایران را فقط از مرکز نوین سرت بخواهید

 

  

این گروه جهت گیری HSE ارزان را برای کلیه اعضای هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان فراهم می کند. برای دانشجویان دوره کارشناسی ، جهت گیری بعنوان بخشی از دوره های آزمایشگاه اصلی ارائه می شود.

محیط زیست (E) ، بهداشت (H) و ایمنی (S) ، EHS مخفف اختصاری روش شناسی است که جنبه های عملی حفاظت از محیط زیست و حفظ سلامتی وایمنی درمحیط کاررا بررسی واجرا میکند. بزبان ساده این همان کاری است که سازمان ها باید انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که فعالیت هایشان به کسی آسیب نمی رساند. به طور معمول ، کیفیت - تضمین کیفیت و کنترل کیفیت - برای تشکیل بخش شرکت معروف به HSQE متصل می شود.

از نظر ایمنی ، ایجاد تلاش ها و رویه های سازمان یافته برای شناسایی خطرات محیط کاروکاهش حوادث وقرار گرفتن درمعرض شرایط ومواد مضراست. همچنین شامل آموزش پرسنل در زمینه پیشگیری از حوادث ، پاسخگویی به حوادث ، آمادگی در مواقع اضطراری و استفاده از لباس و تجهیزات محافظتی است.

سلامت بهتر در قلب آن ، بایددارای فرآیندهای ایمن ، با کیفیت بالا و سازگار با محیط زیست ، اقدامات عملی و فعالیت های سیستمی باشد که از آسیب به افراد به طور کلی ، اپراتورها یا بیماران جلوگیری یا کاهش می دهد.

از دیدگاه زیست محیطی ، ایجاد یک رویکرد سیستماتیک برای انطباق با مقررات زیست محیطی ،مانند مدیریت پسماند یا انتشار هواتاحدزیادی برای کمک به سایت در کاهش اثرکربن شرکت است.

الزامات نظارتی نقش مهمی در نظم EHS دارد ومدیران EHS باید مقررات مربوط به EHS را شناسایی و درک کنند ، مفاهیمی که باید به مدیریت اجرایی اطلاع داده شود تا شرکت بتواند اقدامات مناسب راانجام دهد. سازمان های مستقردرایالات متحده تابع مقررات EHS درقوانین مقررات فدرال ، به ویژه CFR 29 ، 40 و 49 هستند. با این وجود ، مدیریت EHS محدود به رعایت قانون نیست وباید شرکت ها را بیش از آنچه قانون تصور می کند تشویق کنند.

دسته های عمومی

دستورالعمل های EHS دسته بندی های خاص هر صنعت و همچنین مواردی را که برای اکثر بخش های صنعت عمومی هستند ، پوشش می دهد. نمونه هایی از دسته ها و زیر مجموعه های عمومی عبارتنداز:

1. محیطی

1.1 انتشار هوا و کیفیت هوای محیط

1.2 صرفه جویی در انرژی

1.3 فاضلاب و کیفیت آب محیط

1.4 حفاظت از آب

1.5 مدیریت مواد خطرناک

1.6 مدیریت پسماند

1.7 صدا

1.8 زمین آلوده

2. بهداشت و ایمنی شغلی

2.1 طراحی و بهره برداری عمومی از امکانات

2.2 ارتباطات و آموزش

2.3 خطرات جسمی

2.4 خطرات شیمیایی

2.5 خطرات بیولوژیکی

2.6 خطرات رادیولوژیکی BG

2.7 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)

2.8 محیط های ویژه خطرناک

2.9 نظارت

3. سلامت و ایمنی جامعه

3.1 کیفیت و در دسترس بودن آب

3.2 ایمنی ساختاری زیرساخت های پروژه

3.3 ایمنی در برابر زندگی و آتش سوزی (L&FS)

3.4 ایمنی در ترافیک

3.5 حمل مواد خطرناک

3.6 پیشگیری از بیماری

3.7 آمادگی و واکنش اضطراری

4. ساخت و از رده خارج کردن

4.1 محیط

4.2 بهداشت و ایمنی شغلی

4.3 سلامت و ایمنی جامعه

به عنوان یک نمونه معمول [بلحاظ کمی] ، فعالیتهای یک گروه کاری بهداشت ،ایمنی و محیط زیست (HSE) ممکن است بر روی موارد زیر تمرکز کند:
  • تبادل دانش در مورد جنبه های بهداشتی ، ایمنی و محیطی یک ماده
  • ارتقا روشهای کار خوب ، مانند جمع آوری مواد پس از استفاده برای بازیافت

موسسعه نوین سرت با گردآوری تیمی متشکل ازمتخصان، وکیلان و مشاوران مجرب حوزه ایزو و HSE آمادگی خودراجهت همکاری با تمام موسسات اعلام میدارد؛ جهت ارتباط بیشتر، باکارشناسان نوین سرت درارتباط باشید.

#گواهینامه ایزو

#گواهسنامه آموزشی

#google

#expelor

#instagram

#iso_novincert

 

ed

صفحه ی رسمی نوین سرت را در اینستاگرام دنبال کنید

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت