• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

شرکت های معتبر گواهی دهنده ایزو در ایران

شرکت های صادرکننده گواهینامه ISO

شرکت های معتبر گواهی دهنده ایزو در ایران

شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران کدامند؟

چگونه می توان شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران را شناسایی کرد؟

گواهینامه شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران در سایر گشورها چقدر اعتبار دارد؟

شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران زیاد هستند و شناسایی یک شرکت معتبر نیاز به مرجع دارد. انجمن اعتبار دهندگان بین اللملی، IAF،برای تعیین شرکت های معتبر گواهی دهند ایزو در ایران و سایر کشورها روندیرا اجاد کرده است کبه راحتی می توان معتبر بودن شرکت گواهی دهنده ایزو را بررسی کرد.

شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو یا همان CBها باید در ابتدا توسط مراجع اعتباری هر کشور یا همان AB تایید شده باشند. شرکت های AB که معمولا در هر کشور یک شرکت است نیز توسط انجمن IAF معرفی می شود. انجمن IAF سایتی طراحی کرده است که در ان تمام مراجع اعتباری و تمام شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در آن آمده است. بنابراین برای اینکه بدانید یک شرکت معتبر است باید وارد سایت IAF.NU شده و AB مربوط به ایران را پیدا کنید و نام شرکت های گواهی دهنده ایزو مدنظر را بررس کنید.

برخی شرکت های گواهی دهنده ایزو وجود دارند که به صورت خصوصی کار می کنند و تحت نظارت IAF نیستن و نام آنها در سایت IAF بیان نشده است و نسبت به شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو از اعتبار کمتری برخوردارند. با این وجود در شرکت هایی که به صورت مستقل از IAF وجود هزینه ای متفاوت طبیعی است. در این میان شرکت های جعلی و تقلبی هم وجود دارند که با استفاده از عنوان شرکت های خارجی سعی در کسب سود دارند و گاهی گواهینامه هایی با هزینه ای بسیار کمتر از مقدار واقعی و یا هزینه های گزاف و اضافی صادر می کنند که اعتباری هم ندارد.

شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران تحت نظارت مرکز ملی تایید صلاحیت فعالیت می کنند. همچنین شرکت های معتبر گواهینامه دهنده ایزو در ایران وجود دارند که تحت مراجع اعتباری کشورهای دیگر فعالیت می کنند. تمامی AB های معرفی شده از طرف IAF در سطح یکسانی قرار دارند اما ممکن است هزینه های مربوط به اخذ گواهینامه ایزو از هر کدام از آنها متفاوت باشد.

به دلیل وجود شرکت های متعدد گواهی دهنده ایزو در ایران شما می توانید با نوین سرت، مرکز مشاوره اخذ ایزو تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی نوین سرت بهره مند شوید. مشاوران نوین سرت شرکت های معتبر گواهی دهنده ی ایزو در ایران را به شما معرفی می کنند و تا پایان اخذ گواهینامه ایزو همراه شما هستند.

۰۲۱-۴۴۸۲۹۵۳۱                   ۰۲۱-۴۴۸۲۹۱۳۳

کلماتی که متقاضیان ما را با آن جستجو می کنند:

شرکت های معتبر گواهی دهنده ایزو در ایران، شرکت های معتبر دریافت گواهینامه ایزو در ایران، چگونه ایزو معتبر بگیریم؟، دریافت ISO معتبر، دریافت ISO قانونی، شرکت های معتبر گواهی دهنده ISO، مرکز ملی تایید صلاحیت، گواهینامه ایزو، چگ.نه گواهینامه ایزو بگیریم؟، شرکت های جعلی، گواهینامه IOS، IZO

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت