• info@novincert.ir

  • :به دلیل قطعی برق با شماره همراه مرکز تماس حاصل فرمایید.

  • :۰۹۱۹۷۸۰۹۵۹۳

تنظیمات ستون ها

ستون...

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در صنعت نفت ، گازوپتروشیمی ISO 29001

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در صنعت نفت ، گازوپتروشیمی ISO 29001

استاندارد مربوط به شرکتهای نفتی و شرکتهایی که با وزارت نفت ،حوزه نفت و گاز سرو کار دارند .فرقی هم بابت ایرانی یا خارجی بودن شرکتهای پیمانکاری نیست ،زیرا استاندارد ایزو 29001 ، یک استاندارد جهانی میباشد و معطوف به یک کشور خاص نیست.در واقع تمامی سازمانها و شرکتهایی که در حوزه نفت ،گاز وپتروشیمی و صنایع وابسته فعالیت دارند بهتر است و توصیه می گردد از این استاندارد ایزو در سازمان و شرکت خود استفاده نمایند و یا بعبارت دیگر استاندارد 29001 را پیاده سازی نمایند .

گرفتن گواهینامه ایزو 29001 ، الزام قانونی ،دولتی و جهانی ندارد ، بدین منظور که اگر شرکتی در حوزه پیمانکاری صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته در حال فعالیت است ، الزامی به اخذ مدرک ایزو 29001 ندارد و میتواند فقط ایزو 9001 را اخذ نماید یا میتواند استاندارد های مرتبط دیگری مانند اخذ ایزو 14001 و اخذ ایزو 45001 اقدام نمایند . ولی اگر بخواهید استاندارد مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی و ایمنی در صنایع وابسته ، خاص زمینه فعالیت خودتان داشته باشید ، مسلما بهترین گزینه دریافت گواهینامه ایزو 29001 میباشد .

 

29001

ایزو 29001 در خصوص ایمنی مربوط به حوزه های نفتی و گازی و پتروشیمی میباشد و بیشتر به فرآیندهای خاص زمینه تولیدی ، اجرایی ، خدماتی حوزه های نفت میپردازد

 

اخذ مدرک ISO ،برای شرکتها بیشتر حالت تبلیغات دارد ، زیرا خود گواهینامه ایزو ،بخودی خود ، راهی از پیش نمی برد و بدرد شرکت نمی خورد (البته در مناقصات بین شرکتهای مختلف ، حتی در مناقصات بین المللی ،داشتن گواهینامه ISO ،شرکت شمارا دارای اعتبار بالایی معرفی خواهد نمود و امتیاز بالایی نسبت به سایر رقبای خود که گواهی ISO ندارند، کسب خواهید نمود .)اما درخصوص پیاده سازی ایزو ،کمک شایان وبهبود بالایی برای شرکت شما به ارمغان می آورد .

ایزو 29001 در خصوص ایمنی مربوط به حوزه های نفتی و گازی و پتروشیمی میباشد و بیشتر به فرآیندهای خاص زمینه تولیدی ، اجرایی ، خدماتی حوزه های نفت میپردازد بصورتیکه ورودی ها و پردازش ها ، کنترل شده وارد چرخه کاری خواهند شد و تا زمانیکه از لحاظ ایمنی به قطعیت نرسیده ایم ،ماده اولیه ، فرایند تولید ، فرایند اجرای خدمات شروع به کار نخواهد کرد و به چرخه بعدی راه نخواهد یافت .

دریافت گواهینامه ایزو برای شرکتهای نفتی ، همانطور که پیشتر توضیح داده شد، فقط و منحصرا استاندارد 29001 نمی باشد ،شما می توانید با دریافت استاندارد های که بیشتر جنبه عمومی و همگانی دارند ، یعنی تمامی حوزه ها و زمینه فعالیت ها را پوشش می دهند ،نیز امتیازات مناقصات داخلی و بین المللی خود را کسب نمایید .برای مطالعه در خصوص استاندارد های ایزو اعلام شده ، لطفا روی جملات پایین کلیک نمایید تا مستقیما به صفحه ی استاندارد مورد نظر هدایت شوید .

ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت ( مرتبط با تمامی زمینه فعالیتها )

ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی ( مرتبط به تمامی زمینه فعالیتها )

ایزو 45001 سیستم مدیریت بهداشت حرفه ای ( مرتبط به تمامی زمینه فعالیتها )

لازم به توضیح است ،نام استاندارد ها همیشه با عددی ذکر میشود بعنوان مثال : ISO 9001 :2015 ، این عدد 2015 نشان دهنده سال ویرایش و بازبینی و انتشار مجدد این استاندارد میباشد ،بنابراین همیشه برای اطلاع از آخرین ویرایش هر استاندارد میتوانید به آدرس www.iso.org سازمان استاندارد جهانی ایزو ، مراجعه نمایید و از آخرین وضعیت ویرایش استاندارد مد نظر مطلع شوید .

ویرایش جدید استاندارد 29001 : البته که خود را زیاد درگیر این ویرایش نفرمایید و زمان باارزش خود را برای مطلع شدن از ویرایش استاندارد ها نگذارید ،زیرا کارشناسان خبره نوین سرت همواره از آخرین ویرایش استاندارد مورد نظر شما مطلع هستند و براحتی برای شما توضیحات کاملی ارائه خواهند داد.

اخذ گواهینامه ایزو ،برای شرکت شما اعتبار و ارزش بالایی بهمراه خواهد داشت و شما میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید ، در واقع گرفتن گواهینامه ایزو ، نشان دهنده پیاده سازی ایزو ، در سازمان شماست که منجر به دریافت گواهی ISO شده است و اعتبار بالایی برای شما به ارمغان خواهد آورد .

در دنیای امروزه که تبلیغات و نشان دادن توانایی شرکت در حوزه فعالیت خود که میتواند تولیدی ،خدماتی یا بازرگانی باشد ، حرف اول را میزند ، وحالا که می توان با تغییرات جزئی در راستای بهبود عملکرد شرکت ، هم فرایندهای سازمان را مهندسی نمود که هم از اتلاف انرژی کارهای چندباره چلوگیری شود و هم عملکرد و راندمان واقعی شرکت بالارود . مهم ترین آن ، دربازه رقابتی موجود، باداشتن گواهی نامه ایزو ، حرفی برای گفتن داشت و اعتبار خود و سازمان خود را بالا برد ، چرا اینکار را انجام ندهیم .

با ما در ارتباط باشید تا بهترین راهکار ، سریعترین زمان اخذ گواهینامه ایزو ، مناسب ترین قیمت ایزو را برای شما به ارمغان بیاوریم .

31 95 82 44 -021                          33 91 82 44 -021

خواندن مقالات زیر به شما پیشنهاد میشود :

ایزو 45005

مراحل دریافت مدرک ایزو

نمایندگی ISO

شرایط گرفتن گواهی نامه ایزو

روش اخذ استاندارد ایزو

کلمات جست و جو شده ی متقاضیان در گوگل : اخذ ایزو ، گواهینامه ایزو ، مدرک ایزو ، گرفتن گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، ایزو 29001 ، ایزو مناقصات ، مدارک مناقصات ، گواهی امتیاز آور در مناقصات ، مناقصات شرکت نفت ، مناقصه و ....

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

منو

از نوین سرت در گوگل حمایت کنیم.

مورد تایید وزارت صنعت معدن تجارت